Hot English Magazine Türkiye

Hot English Magazine
Hot English Magazine Örnek Dergi
Hot English Magazine Turkey
Sepet Toplamı: Not: Kargo ve KDV Dahil Toplam Fiyat. Satın Al
Hot English Magazine Son Sayı
Hot English Magazine Örnek Dergi
Hot English Magazine Abonesi Ol
Hot English Magazine Son Sayısını Satın Al

Hot English Magazine 48 saydan oluşan parlak sayfalı, renkli, çekici ve ingilizce öğrenmeniz için mükemmel bir kaynaktır. Günümüzün gerçek insanlarını ve güncel konularını ironik bir dille anlatarak İngilizce öğrenmeye motive eden eğlenceli ve kendine has yaklaşımı olan bir dergidir. İçeriğinde çok sayıda görsel unsur kullanarak öğrenmeyi daha kolay hale getirmek amaçlanmıştır. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun Hot English Magazin’de kendinizi geliştirebilecek birşeyler mutlaka bulacaksınız. Sıkıcı egzersizlerle dolu ders kitaplarının yerine, Hot English Magazine dergisiyle, içeriğindeki güncel konularla (Filmler, Müzik, İş dünyası, Seyehat, Kültür, En sıcak haberler, hot topics) öğrenme motivasyonunuzu, algı ve ilginizi her zaman yüksek seviyede tutarak daha kolay öğrenebilirsiniz. Yorulmadan ve zorlanmadan, hatta farketmeden, İngilizce’nizin geliştiğini göreceksiniz.

İngilizce gramer ve İngilizce kelime ezberlerme Hot English Magazine ile artık çok kolay ve eğlenceli. Klasik, sıkıcı İngilizce metinler yerine güncel canlı ve eğlenceli İngilizce metinler sizi bekliyor.

Dergi Aboneliğiyle:

- 8000 yeni kelime, deyim, ifade şekli öğreneceksiniz
- Formal İngilizceyle birlikte bir ölçüde İnformal & Günlük yaşam İngilizcesini bileceksiniz.
- İngilizce anadil olan kişilerce hazırlandığı için, akıcı İngilizce yazışmaları anlayacaksınız. 
- Güncel iş dünyası, müzik, film, seyehat, haber ve kültür konularıyla dünyayı takip edeceksiniz.
- Keyifli ve eğlenceli okuma ve yüksek motivasyonla İngilizce’nizi etkin ve çok hızlı geliştireceksiniz.
- Diğer metodlara göre ekonomik olduğundan, zaman&bütçenizi daha esnek ve verimli kullanacaksınız.

 

Bunun yanısıra elbette dergimizde oldukça sayıda grammar(dil bilgisi), vocabulary(kelime), listening(dinleme) ve reading(okuma) egzersizleri mevcut fakat sizin alıştığınız ve bildiklerinizden daha farklı , daha ilginç ve daha eğlenceli. Ayrıca, tek konuya yoğunlaşan kitapların aksine, farklı konular içerdiği için, günlük hayatın değişik alanlarıyla ilgili homojen kelime ve anlatım bilgisine sahip olacaksınız. Dört temel İngilizce seviyesine (pre-intermediate, intermediate, upper intermediate and advanced) göre konuları içermektedir. Dergi ile birlikte size sunulan 60 dk’lık CD’nin içerisinde çeşitli aksanlarda çok sayıda listening egsersizlerini bulabilirsiniz. Bunun yanısıra öğrendiklerinizi daha da geliştirecek ücretsiz videolar da CD’de yer almaktadır.

Eğlenceli, kolay, farklı, çeşitli ve renkli konuları içeren öğretim metodu sayesinde sıkmadan, bunaltmadan, yormadan ve bıktırmadan, âdetâ hayatı yaşıyor rahatlığı içinde ileri ingilizce seviyesine ulaşabileceksiniz. Bu anlamda, özellikle ders yoğunluğu içindeki boğulan öğrencilere, okuma alışkanlığı olmayan ve uzun okumalardan sıkılan kişilere tavsiye etmekteyiz.

Hot English Magazine Tanıtım Videosu

Hot English Magazine dergisini kimler ve niçin alır:

Hot English Magazin okuyucuları 2 gruba ayrılır:

 • İngilizce öğrenenler
 • İngilizce öğretmenleri

İngilizce Öğrenenler:

Öğrenciler dergimizi çok seviyorlar çünkü gerçekten kitap vb. bilinen öğretim araçlarından çok daha farklı. Öğrenciler her ay yepyeni konuları okuma imkanı bulurlar, heyecanla her yeni sayıyı beklerler ve farkında bile olmadan çok faydalı İngilizce konuları öğrenirler. Pre-intermediate’den advance seviyesine kadar konuları kapsadığı için de çok geniş öğrenci kitlesinin ilgisini çekmektedir.

Kısa textler ve onu destekleyen görseller ile alt seviyedeki öğrenciler dergimizi okurken çok eğlenirler. Daha yüksek seviyedeki öğrencilerimiz ise sanki İngilizce konuşulan bir ülkede yaşıyormuş gibi çok yararlı İngilizce kelimeleri ve ifadeleri öğrenirler.

İngilizce Öğretmenleri:

İngilizce öğretmenleri de dergimizi çok sevmektedirler. Çünkü dergimiz eğlenceli, güncel ve ilgi çekicidir. Öğrecilerini daha fazla öğrenmeye motive edecek yeni ve heyecan verici konuları her ay dergimizde bulabilecekler.

Non-Native İngilizce Konuşanlar, Niçin Hot English Magazine Almalısınız?

Çok Sık Seyehat Edenler:  Hot English Magazine dergisini sosyal ingilizcesini geliştirmek, kelime dağarcığını arttırmak, dinleme ve ifade yeteneğini geliştirmek için kullanırlar. Dergimizin düzenli kullanılması çok neşeli seyehat deneyimleri sağlar ve  bu seyehatlerde ingilizceyi kullanırken eğlenmemizi sağlar.

Ortaöğrenim veya Üniversitede ingilizce öğrenenler ve sınavlara hazırlananlar: Sınavlarda başarılı olmak isteyenler için çok iyi derecede sınıflandırılmış, güncel ve faydalı okuma, dinleme ve çalıma materyalleri dergimizde de yer almaktadır.

İş hayatında, seyehatlerinde ve konferanslarda ingilizce kullananlar: Dergimizin sizleri için hazırlamış. Mükemmel içeriği ile iş ilişkilerinizi geliştirebilir ve kendiniz çok rahat hissedebilirsiniz. Unutmayın iyi İngilizce seviyeniz işinizde yükselmenizi, pozisyonunuzun ve imkanlarınızın artmasını sağlayacaktır.

İngilizce öğrenmeyi isteyenler: Dergimizin abonelerinin dergimizi okurken çok güzel vakit geçireceklerine ve keyif alacaklarına eminiz. Eğlenceli ve güncel ingilizce ile dergimizi okudukça  ingilizce konuşmanız gelişecek, bir sonraki sayımızın sizlere gelmesini dört gözle bekleyeceksiniz.

Bunlardan herhangi birisi size uyuyorsa, neden bu ay Hot English Magazine dergimizi denemiyorsunuz? Alın, görün ve eğlenceli ingilizce’ye başlayın.

DERGİ HAKKINDA SORULAR:

1. Toefl, IELTS gibi sınavlara hazırlananlar bu dergiden faydalanabilir mi?

Resmi sınavlar genellikle benzer formatta okuma, dinleme, yazma, kelime ve dil bilgisi gibi konularda sorular sormaktadır. Dergimiz çok iyi derecede her İngilizce seviyesine göre hazırlanmış eğlenceli ve dinamik içeriği ile sınavlara çok daha kolay hazırlanmanızı sağlayacaktır.

2. Derginin okuyucu kitlesi genellikler kimlerdir?

Dergi tüm dünyadaki ingilizce öğrenmek isteyenlere hitap etmektedir. 50’den fazla ülkede Hot English Magazine dergisinin aboneleri bulunmaktadır. Berlinden Bankong’a, Sydney’den  Singapur’a çok geniş coğrafyadaki abonelerimiz dergimizi severek okumaktadır.

3. Hot English Magazine dergisi kimler için?

12 yaşından 105 yaşına kadar olan okuyucularımız derginin içeriğinde kendileri için birşeyler bulabilirler. Çok çeşitli okuyucu kitlemiz vardır, öğrencilerden şirket yöneticilerine, doktorlardan, ev hanımlarına. Okuyucularımız ingilizce öğrenmenin ve öğretmenin daha kolay yolu olmadığını dergimizi okuyunca anlıyorlar. İster ingilizce sınavınız olsun, ister yurtdışı seyehatine gidin, ister ingilizce mülakatınız olsun veya ister günlük hatınızda ingilizce konuşmanız gereksin Hot English Mazagizine tam size göre.

4. Hot English Magazine dergisini farklı kılan özellik nedir?

Hot English Magazine dergisi olarak biz dil öğrenmenin eğlenceli olması gerektiğini düşünmekteyiz. Piyasadaki eğlenceli, güncel ve motive edici, algı ve ilgiyi yüksek tutan materyallerin eksikliği bizi Hot English Magazine dergisini çıkartmaya yöneltti. Aylık bir dergi ve her zaman günceldir. Ayrıca farklı konuları içerdiği için, kitap okumalarda, sadece kitabın konusu ve içeriğine yoğunlaşacak sınırlı ve heterojen kelime bilgisi yerine, hayatın tüm alanlarını kapsayan değişik konularla ilgili homojen kelime ve anlatım bilgisinin oluşumunu sağlamaktadır.

Bunun yanısıra ingilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacak  faydalı grammar açıklamaları, kelimeler, ifadeler ve deyimler gibi herşeyi bulabileceğiniz tam bir eğitim paketidir. Bu eğlenceli dergimizle birlikte içinde 60 dakikalık videoların bulunduğu bir CD’de sizleri beklemekte.

Abonelerimiz ayrıca arzu ederlerse bizden ingilizce öğrenmeniz için kitapçıklarınızı da sipariş edebilirler.

5. Dergi ile birlikte ücretsiz olarak verdiğiniz ses CD’si ve Mp3 bana nasıl yardımcı olabilir?

İngilizce öğrenmenizin hızlanması için anlaşılabilir bir bilgi girişi olması gerekmektedir. Bu da sizin çok veya az anlayabileceğiniz manasına gelmektedir. Sizin ingilizce seviyenize göre çok fazla da anlayabilrsiniz az da anlayabilirsiniz. Anlaşılabilir bilgiyi edinmenin iki temel yolu vardır: Bunlar okuyarak ve dinleyerek . Özellikle dinleme dil öğrenmede çok etkili bir yoldur. Dinleyerek kelime ve ifadeler beyninize daha kolay yerleşir. Bunun yanısıra siz dinlerken telaffuz, tonlama, kelime vurgusu, cümle vurgusu gibi daha birçok faydalı şeyleri öğrenebilirsiniz. Aslında ne kadar çok dinlerseniz, o kadar çok öğrenirsiniz. Hot English Magazine sizin dil seviyenize göre düzenlenmiş mükemmel bir dinleme materyaline sahiptir.

6. Hot English Magazine dergisinden kelimeler çevrilmemiş, nasıl vocabulary gelişecek?

Bir dilde iletişim kurmanın en önemli noktalarından bir tanesi iyi bir kelime bilgisine sahip olmaktır. Etkin bir şekilde iletişim kurmak için çok sayıda kelime ve ifadeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Burada önemli olan nokta kelimeleri bir durum içerisinde öğrenmektir. Örneğin cümle içinde, bir parça içerisinde veya bir ifade içerisinde. Kelimeler bir dilden izole ederek  öğrenilemez. Dergimizin her sayısında çok faydalı ve sık kullanılan kelime ve ifalederi bolca bulabileceksiniz.

Dergimiz resmi olmayan bir dille ve sohbet tadında yazıldığı için, yazı dili ile konuşma dili arasında sıkı bir bağ kurabileceksiniz. Buradaki olaylar ve sözler ingilizce olacağı için sizde ingilizce düşünmeye başlayacaksınız. Ve buradaki tahminleriniz ve kelimelerin işleyişleri dilinizin gelişmesine yardımcı olacaktır. Bunun yanısıra Hot English Magazine size çok geniş perspektifte konuları işlediği için her ay  çok farklı kelime ve ifadeleri öğreneceksiniz.

7. Niçin Hot English Magazine dil öğrenmek için çok etkin bir yöntem?

Öncelikle dergimiz eğlenceli, güncel, öğrenmeyi motive edici ve çok ilgi çekicidir. Bu özellikleri sayesinde çok daha iyi ingilizce öğreneceğiniz için dergimizin tutkunu olacaksınız. Bunun yanısıra dergimiz sizin çok iyi öğrenmenize yardımcı olacak çok sayıda okuma ve dinleme eksersizlerini sizlere sunmaktadır. Dergimizi okumaya başladığınızda yeni kelimeler öğreneceksiniz, ingilizce düşünme kabiliyetinizi geliştireceksiniz ve  hiçbir efor sarfetmeden Binlerce faydalı kelime ve ifadeleri özümseyeceksiniz. İngilizce dilinin içersinde doğal olarak yerinizi alacaksınız ve öğrendiklerinizin nasıl oturduğunuz (özümsendiğini) göreceksiniz. Bu özellik  dil öğrenmek için çok hayati bir öneme sahiptir. Buradaki en harika olan şey öğrendiklerinizin siz farkında olmadan bilinç altına yerleşmiş olmasıdır. Burada eksersiz yapmanıza gerek yok, gramer kurallarını öğrenmenize gerek yok, ödev yapmanıza gerek yok, herşeyi doğal olarak öğreneceksiniz. İngilizce gözleriniz vasıtasıyla beyninize kaydedilecek, yerleştirilecek. Bundan daha kolay yöntem olabilir mi? Tekrar söylüyoruz, dergimizde ilginizi çekecek eğlenceli textleri ve güncel konuları bulacaksınız.

8. Hot English Magazine dergisini nasıl kullanabilirim?

Dergimiz sizin ingilizce seviyenizi ilerletmek için dizayn edilmiştir. Fakat bunu nasıl yapacağız? Dil öğrenmek karmaşıktır fakat bir şey karmaşık değil, çok açıktır. Seviyenizi ilerletmek için bilgiye ihtiyacınız vardır. İhtiyaç duyduğunuz bilgi listening ve text biçiminde bulunmaktadır. Dergimiz işte bu iki çeşit bilgiyi size sunmaktadır. Sizinde görebileceğiniz gibi dergimiz çeşitli dil seviyelerine bölünmüş olmasına rağmen , bütün seviyedeki okuyucularımız dergimizin tamamından faydalanabilirler. Derginin tamamı onlara çok faydalı olacaktır.

Alt- Seviyedeki Okuyucularımıza Önerilerimiz:

 • Makaleleri okuyun, cümlelerdeki kelimeleri kontrol edin. Daha sonra makaleyi dinleyin.
 • Fotoğraflara bakın. Başlığı ve girişi okuyun. Konu hakkında düşünerek fikir yürütün. Daha sonra makaleyi okuyarak fikirlerinizi kontrol edin.
 • Makeleleri veya diyalogları aynı zamanda hem oku hem de dinle.
 • Eksersiz yap, daha sonra makaleyi oku, en sonunda makaleyi dinle.
 • Makaleyi okumadan önce sözcükleri oku, daha sonra makaleyi oku.
 • Makaleyi dikkatlice oku ve 10 tane yeni kelimeye bak. Daha sonra makaleyi dinle.

Üst- Seviyedeki Okuyucularımıza Önerilerimiz:

 • Texti okumadan önce makale veya diyalogları dinle.
 • Arabanıza CD’yi takın ve dinleyin. Ne kadarını anlayabiliyorsunuz?
 • Kayıtları dinle, daha sonra tekrar dinlerken  notlarınızı okuyun
 • Yürüken, çalışırken veya dinlenirken dinleyebilmeniz için ses dosyalarından bir MP3 oluşturun.
 • Konu ile ilgili online videoları izleyin daha sonra makaleleri okuyun.
 • Bir yere bakmadan konu içerisindeki kelime ve ifadelerin anlamlarını tahmin etmeye çalışın.
 • Makale veya diyaloğun her cümlesini dinle daha sonra kaydı durdur söylenilenleri  tekrar etmeyi dene

Dergimiz öğretmenler için de harika bir kaynaktır. Sınıfta uyguladığınız okuma ve dinleme aktivitelerinde dergimizin materyallerini kullanabilirsiniz. Öğretmen notları sizlere bu materyalleri nasıl sunmanız gerektiğini ve onlardan nasıl faydalanmanız gerektiği hakkında bilgi vermektedir. Sunulan videolar ise uygulanacak aktiviteler için çok faydalı bir kaynaktır. Çok sayıdaki listening ve reading aktivitesi sizin işinizi yapmanızda  kolaylık sağlayacaktır.

9. Hot English Magazine dergisi sıradan bir text book’tan ne yönüyle farklıdır?

Bir dil  öğrenmede ki en büyük zorluk o dili öğrenmek için gereken motivasyonu bulmaktır. Yorgun olabilirsiniz, elinizdeki materyallerden sıkılmış olabilirsiniz veya öğrenme isteğiniz kalmamış olabilir. Üzülmeyin! Dergimiz size burada da yardımcı olacaktır. Dergimiz güncel, pratik, ilgi çekici ve motive edicidir. Çekici dergi dizaynımız ve faydalı görsellerimiz ile ingilizce öğrenirken eğleneceğinizi size garanti ediyoruz. Dergimizde sizi eğlendirecek esprili diyaloglar  sizleri beklemekte. Ayrıca  öğrenmenizi güçlendirecek ve ilerlemenizi kontrol etmenize imkan sağlayacak videolar bulabileceksiniz.

Bunun yanısıra dergimiz bir öğrenme sistemi olan The Hot English Method sistemine bağlıdır. Extra uygulama ve alıştırma kitaplarını da bizden isteyebilirsiniz.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=22" id="ctl00">
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=22" id="ctl00">

İngilizce Dergi Hot English Magazine. Güncel, Canlı, Eğlenceli aylık İngilizce dergi.

İngilizce gramer ve İngilizce kelime ezberlerme Hot English Magazine'deki güncel, canlı ve eğlenceli İngilizce metinler ile artık çok kolay.

Tel: 0212 327 15 65  E-mail: abone@hotenglish.com.tr

Ödeme ve Teslimat | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | Garanti ve Sigorta Teminat Şartları

Hot English Magazine on Twitter Hot English Magazine on Facebook 

 

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli